Veliki uspeh debatnog kluba VŠ PEP

Debateri Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo PEP iz Beograda ostvarili su veliki uspeh na Svetskom univerzitetskom debatnom prvenstvu WUDC u Berlinu. Naime tokom celog takmičenja srpski debateri su imali sasvim solidan uspeh i uspeli su da se među 400 timova izbore za mesto među prvih 16 i plasiraju se u četvrtfinale,ono što posebno ističe naš debatni klub jeste uspeh naše debaterke Selene Torlaković u timu sa Marijom Maksimović sa FPN koje su uspele da dođu do polufinala u kategoriji EFL (Engleski kao strani jezik)! Student PEP-a Selena Torlaković proglašena je za 9. Govornika u ovoj kategoriji čime je napravila veliki uspeh na polju debate.

Ovo je veliki uspeh za debatni klub VŠ PEP koji je osnovan 5. Novembra 2012.

Tokom 2013 debateri PEP učestvovaće na turnirima Belgrade Open, Budapest OPEN, Wiena IV, PARIS OPEN, Menadžerijada, Deni Krejn i Debatijada Mostar gde očekujemo nove uspehe.

Informativna služba VŠ PEP