Uspešna humanitarna akcija Studentskog parlamenta VŠPEP

Članovi Studentskog parlamenta Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo organizovali su humanitarnu akciju prikupljanja sredstava za socijalno ugroženu decu i mlade namenjenih korisnicima Fondacije SOS Dečija sela.

Studenti i zaposleni VŠPEP su u prethodnom periodu prikupili veliku količinu garderobe, higijenskih sredstava, kućne hemije, posteljine, udžbenika i beletristike koje su danas naši predstavnici uručili Fondaciji.

Prikupljena sredstva biće dalje uručena deci i mladima kojima je to najpotrebnije. Posebno se zahvaljujemo na nesebičnoj podršci i firmi Beli Labud Tekstil koja nam je pomogla doniranjem tekstilne konfekcije.

Ovom prilikom, Fondacija SOS Dečija sela predala je zahvalnicu koordinatorki Studentskog parlamenta doc. dr Gordani Gavrić.

VŠPEP je već dugi niz godina učesnik kampanja koje doprinose kako poboljšanju materijalnog stanja ugroženih segmenata društva, tako i osvešćivanju naše okoline u pravcu pomaganja i humanih akcija, što nas čini jednom od retkih visokoškolskih institucija koje posluju društveno odgovorno.

Zajedno smo jači!