PEP osvojio EuroBelgrade

Studentski fudbalski tim Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo iz Beograda osvojio je fudbalski turnir "Euro Belgrade 2012". Ekipa PEP je u finalu savladala ekipu Fakulteta za elektrotehniku i računarstvo iz Zagreba sa 6:4.

Gosti iz Zagreba u polufinalu su porazili domaćine turnira FON sa 1:0, dok je PEP do finala stigao pobedom nad Fakultetom sporta i fizičkog vaspitanja sa 2:1. Pored timova iz Srbije i Hrvatske, na turniru su učestvovale i ekipe iz Crne Gore, Španije i Alžira.

Studentska ekipa PEP najnagrađivaniji je studentski fudbalski tim Srbije na međunarodnoj sceni u poslednje dve godine. Prošlogodišnji osvajači turnira "EuroBelgrade", "EuroMilan", "EuroEsade" u Barseloni i Menadžerijade u Budvi spremaju se da u decembru učestvuju na međunarodnom univerzitetskom turniru u Rimu.