Održana dodela diploma jedanaestoj generaciji studenata PEP-a u Loznici

Održana je dodela diploma jedanaestoj generaciji Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo, studentima završenih osnovnih i master studija u Loznici.

Dodeli je prisustvovalo oko 30 studenata, a diplome su im ispred PEP-a uručili zaposleni u studentskoj službi. Događaj je otvorila prof. dr Maja Cogoljević, pomoćnik direktora za nastavu.

- Želela bih da se zahvalim svima vama na ukazanom poverenju tokom proteklih godina i na tome što je Visoka škola PEP bila i vaš izvor. Dragi diplomci, čestitam vam na stečenim znanjima i zasluženim diplomama - rekla je prof. dr Cogoljević.

Okupljenima se obratio i dr Radovan Divnić, zamenik gradonačelnika Loznice.

- Čast mi je što ispred grada Loznice mogu da prisustvujem ovom svečanom i važnom događaju, jer sticanje znanja i fakultetske diplome je osnov za napredovanje u životu i karijeri.

Više slika sa događaja pogledajte OVDE.